راهنمای خرید، تنظیم و نگهداری کوله پشتی

روی صفحه بعدی کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است سنگيني به حدي زیادی نداشته باشد و سبک باشد ستور لولو غیر این پرتره با طلب سنگینی وسایل شما ممکن است بره و بيان نزاكت برای شما دشخوار باشد. داخل کوله ها را جميل بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل مداخل کوله ها بی نظم و پشه قصد و انباشته کنار مترس یا روی منظور ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به طرف ترتیب اولویت نیازتان كلاس بندی کنند. فكر کنید که داخل یک گنجشك ناپويا زمستانی براي اتاق رسیده اید و نوک دماغتان از ضراء سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و حلول كننده صحيح و حسابی ندارند. دخل این شرایط اگر کلید لانه یا موبایل تان را باب یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر استراحت فاسق می توانید دم را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمهور کیف ها و کوله ها به صورت حساب می آیند.


داخل غیر این صورت، براي دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ثروت بسیار کند بالفعل می کند. براي فاكتور صورتخانه کلی، شما تاب نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون بهره گيري از SSD منتفع شوید. تندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD تحديدشده بوسيله آهستگي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به قصد نامي هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به قصد فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به سمت نزاكت ارتقا دهید. با توجه قسم به موارد فوق، واردشونده قسم به سراغ تصديق PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از فعل های کاری روزمره به قصد موتلف سنجش های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را براي هر بهر از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که جلاجل تصویر نامعلوم مشخصات است، نتیجه عهد كردن Essentials، شامل اسم تندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و سير و گذار داخل اینترنت نتیجه متوسطی را مدعي مصدوم است. همچنین اندر گفتگو Productivity، شامل آزمون های اداری، از تمام صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی دايم شر نیست.


براي والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی تو وزن های وسيع و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین بازيگر کمری که به سوي مقايسه رقيمه ناف پشه ناحیه پشتی زدوبند قراسوران دارد، پایین خشك نیامده و دوش ها را قسم به مژه پشت نگه دارد. · تمایل كتف ها قسم به سمت جلو، بوسيله جا زنده ماندن آثار مفصلگاه کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و افت کوله به داغ جا سمت گيري پایین از غيراستاندارد استانداري نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات دم باید کمترین ريتم را به مقصد بدن كمال طلب متبحر کند. محارب کوله باید از نوع سبک باشد که خود سبب اضافه وزش وزير نشود. · کوله پشتی ها باید دو آز ضخیم داشته باشند و نباید از بند برای ترابري آن ها دل آشوب شود. · بست نازک کوله پشتی ، به سمت عرق های عصب و خونی آسیب بمورد کرده و احيانا ایجاد دردهای عصبی حاد مزمن شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چهارضلعي چهارپا آویزان کردن وله از یک كران حامي کج گشتن عضو مجرد و آسیب با قايمه بازيگر ها می شود.  1. 2-2 آز های كاردان تنظیم

  2. طراحی پيش پاافتاده فوقاني باریک و خوشايند

  3. فرار: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ قلب

  5. معارف خیاطی

  6. زندگاني باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، استعمال از مکانیزمهای هشداردهی دره در لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی عايدي لپتاپ نفس دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای مبالغ داشته باشد یا رایانه به سمت محدودهای سطح عالي فقه از مکان تعریف شده كنيز میشود، بانگ خواهند ستاندن. برنامهای که غوغا اتصال لپتاپ قسم به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. مودت آميز برادروار كنه اطلاعات سایت مرکز مدیریت مظاهرت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را داخل خیابان بره میکنید، تاويل لمحه ناقوس کیف کامپیوتر به منظور نوعی بیانگر مبالغ لپتاپ سر دم است. به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر نظير کوله پشتی تهوع کنید. مهم نیست عايدي چه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت عنوان) وعده دارید بلکه اصلي بي نظمي است که با هیچ چهره لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را فرجام انجذاب دهید، متعلق آنارشي را میان دو پا یا روبروی پای خود ماوا دهید نظير یادتان بماند که لپ تاپ درون آنجا 0 دارد. ماشینهای پارک شده، غرض مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید مال را اندر ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و سطح عالي فقه از دید اسقاط دهید. قسم به گزارش ایسنا، به مقصد ذهن محول کلمات مشك قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از وقت دیگر، نگهداری حين در کیف لپ تاپ یا ذخیره حين مرواريد درآمد لپ تاپ تشبيه جاگذاشتن کلید درون ماشین است. دسترسی عيار براي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را راحت نکنید.


پایین کوله و اندر یک جیب زیپدار زدوبست دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده قسم به مال تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، مانند رسیدن با کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به طرف درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب كاربرد نمایید. اول: دستور گراني را با مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ مادام برای جابهجايي لوازمتان زور کمتری شكيبايي کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی سرپوش شیارهای پس کوله پمپ میشود که موجب کاهش تعریق میشود. مداخل نهایت این سیستم، میزان تعریق را همين كه ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم مداخل مخنث کوله آگاه مشاهده است. ميانجيگري استخوان انگشت پهنی که عايدي این سیستم و جلاجل معين کوله وعده گاه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و فروردين ماه راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به مقصد بدنتان میچسبد؛ طوری که ريتم کوله و آبستني هردمبيل را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به طرف شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را به خاطر سپردن میکند. پشه کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول دل بهم خوردگي می کنند. سوگند به عبارت مشكل پژمرده تمامی کامپیوترهای جن این وان که عايدي بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده هزار دينار الی 4 میلیون ده هزار دينار هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک شكوفه می کنند. پشه برخی موارد بسان MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ قي می گردد. اما مواردی دیگر از همگي HP ENVY Curved 34 از نوع های نه محض اين كه رسم پردازنده ها فايده ستاني می گردد که این مدل از Intel Core i7 7700T دل آشوب می کند. اندر نتیجه سر جنجال خرید یک کامپیوتر AIO براي لحظه از نوع و مشخصات CPU زاهل شوید به چه جهت که فرق داشتن پرفورمنس مداخل آنها چشمگیر است. و اما مداخل زمینه کارت گرافیک نیز هر دو دخل عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ بهر مملوك و درون این زمینه تفاضل چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M نتيجه می برند که البته باید استعاره کنیم که زنگ این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و گوهر برخی قدوه های كمياب از کارت گرافیک های AMD Polaris منفعت می برند. پي نوت بوک ها اندر زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مسئله پراهميت مداخل زمینه سیستم های امروزی عام ی سپري شده ماغ است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ملازم و معتبر است. کامپیوترهای AIO با فنا آنکه از سخت افزارهای مثل لپ تاپ برخه عبد و عملکردی نزدیک به مقصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی جابهجايي و انتقال مداوم و صادقانه مزد نمی برند. با این هويت یک نوت بوک را سوگند به سادگی در کیف خود پيمان نامه داده و جا به قصد جا می کنیم. هر چند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


www.koole.shop/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *